Migracja do Microsoft Azure Case study z wdrożenia w firmie z branży energetyki i ciepłownictwa

Zapisz się już teraz i zdobądź najbardziej pożądane kompetencje na rynku IT!

Bezpłatne warsztaty

Zapisz się na warsztaty!O wydarzeniu:

Podczas webinaru omówimy przykład wdrożenia i migracji aplikacji do chmury Microsoft Azure w dużej firmie z branży energetycznej i ciepłowniczej. Nasi architekci IT, którzy zrealizowali projekt, omówią go w formie case study. Główny temat będzie dotyczył wyzwań biznesowych i technicznych związanych z tym wdrożeniem. Pójdziemy z tobą całą ścieżkę decyzji, która doprowadziła do tego, że firma całkowicie zastąpiła fizyczną infrastrukturę architekturą software as a service (SaaS).

W obszarze technicznym poruszymy następujące zagadnienia:

• Czy powinieneś utrzymywać rozwiązanie „on-premise”? • Jak oszacować ostateczny koszt wdrożenia? • Wybór dostawcy chmury i przyjęcie podejścia „platform as a service” • Sieć szkieletowa usług a Kubernetes, czyli co ułatwia chmura i gdzie stwarza wyzwania? • Jak wybrać bazę danych? • Dostawca usług w chmurze nie obsługuje mojej technologii? Co robić? • Wyzwania regionalne - jakie wyzwania mogą się pojawić przy wdrażaniu aplikacji rozproszonej geograficznie? • Kwestie związane ze zgodnością

Chcemy, aby spotkanie miało formę otwartej dyskusji, dlatego zachęcamy do przygotowania pytań związanych z wdrożeniem i migracją aplikacji do chmury Microsoft Azure. Chętnie doradzimy, jak najlepiej przygotować się do takich wdrożeń w państwa firmach. Postaramy się również zasugerować jakich błędów unikać, aby takie procesy nie powodowały w przyszłości niepotrzebnych wyzwań projektowych.

Adam Zięty

Lead Software Engineer

Z programowaniem komercyjnym związany od 2007 roku. Od początku przygody zawodowej związany głównie ze światem .NET. Framework ten wykorzystywał, implementując aplikacje na różne platformy: desktop, web oraz mobile. Od 2012 roku zgłębia możliwości chmury Azure, prowadząc zespoły programistów tworzących rozwiązania IoT.

Piotr Martyński

Azure Senior Developer

Blisko 11 lat w branży, od 2 lat w TTMS. Zaczynał jako programista Java. W czasie swojej kariery zawodowej stykał się również z Python i Javascript, ale specjalizuje się w .NET i technologiach chmurowych. Aktualnie prowadzi zespół budujący rozwiązania IoT w oparciu o technologie Microsoft Azure. W wolnym czasie interesuje się programowaniem funkcyjnym i rozwiązaniami cloud native.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami