Bezpłatny webinar

Webinar z wdrożenia M365

Zmiana, jak zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu?

Data: 31.03.2021

Godzina: 12:00 - 13:30O wydarzeniu:

Zmiana - rozwój, wyzwanie, szansa, konieczność, kłopot, opór…
Każdy z nas ma swoje skojarzenia z hasłem “zmiana”, a wokół samej zmiany narosło też wiele mitów i teorii. Niestety nadal zaledwie 30% zmian osiąga zakładane efekty.
Co jest tego przyczyną, jak zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu zmiany.
O tym będziemy rozmawiać na naszym spotkaniu.
Spotkanie to będzie miało charakter warsztatowy, na który pochylimy się nad case study wdrożenia, które nie od początku zwiastowało sukces.

PROGRAM WEBINARU

  • Czym jest zmiana i jej rodzaje?
  • Fazy wdrażania zmian
  • Wojownik, pasażer na gapę czy sabotażysta zmiany, kim jesteśmy?
  • Efektywne zarządzanie zmianą – studium przypadku
  • Przywództwo w kontekście zarządzania zmianą
  • Best practices i dyskusja

Prowadzący:

Bożena Herisz

Kreator zmiany, menadżer, trener i pasjonatka zwinnego zarządzania

Korzystając ze swojego 15-letniego doświadczenia zawodowego, zdobytego zarówno w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej jak i IT oraz w NGO, a także zdolności interpersonalnych skutecznie zarządzam zespołami projektowymi jak również pomagam menadżerom w zarządzaniu swoją ścieżką kariery i rozwoju, zwracając uwagę na to co w byciu menadżerem według mnie jest najważniejsze – "ludzka twarz menadżera", empatia i holistyczne podejście do pracownika.

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Microsoft w TTMS

Zajmuje się wdrażaniem zmiany w dużych firmach w Polsce i za granicą na bazie technologii Microsoft. Kieruje projektami, w której główną rolą są systemy komunikacyjne na bazie Microsoft Teams i Office 365, Microsoft Azure, Power BI. Jarek pracował wcześniej 11 lat w Microsoft oraz w Predica zajmując się sprzedażą i wdrożeniem platform komunikacyjnych - począwszy od Intranetów a skończywszy na systemach telekonferencyjnych, zwracając szczególną uwagę na ludzki aspekt zmiany - kluczowy w powodzeniu tego typu projektów.