arrow_backWróć do ofert pracy

Administrator platformy szkoleniowej

Kraków

Twoje zadania:

  • Zarządzanie kursami w systemie szkoleń e-learningowych (Learning Management System LMS)
  • Umieszczanie gotowych kursów na platformie, testowanie ich pod kątem prawidłowego funkcjonowania
  • Zapisywanie uczestników do poszczególnych szkoleń wirtualnych lub stacjonarnych, tworzenie raportów, aktualizowanie danych w systemie
  • Codzienny kontakt z pracownikami oddziałów firmy na całym świecie (komunikacja w języku angielskim) i wspieranie ich w poruszaniu się po platformie szkoleniowej oraz w innych procesach wewnątrz firmy
  • Odpowiedzialność za tworzenie procedur usprawniających przekazywanie i aktualizację danych w systemie

  • Znajmość MS Excel w stopniu przynajmniej dobrym (tabele przestawne, funkcje wyszukaj poziomo itp.)
  • Mile widziana znajomość innych narzędzi MS Office – Power Point, Word (tworzenie dokumentacji dla klienta)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Znajomość j.ang min B2

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami