arrow_backWróć do ofert pracy

Android Developer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Stworzenie aplikacji mobilnej, z której będą mogły korzystać miliony klientów jednej z największych sieci komórkowych
  • Zaprojektowanie natywnej aplikacji i rozwiązań backendowych pod kątem optymalnej wydajności, elastyczności i łatwości utrzymania
  • Analiza sposóbu korzystania z aplikacji przez klientów , aby nieustannie testować i poprawiać doświadczenia użytkowników wraz z zespołem

  • 1 rok doświadczenia w budowaniu komercyjnych aplikacji mobilnych React Native dla Androida
  • Znajomość bibliotek do zarządzania danymi (Redux i Redux Sagas)
  • Doskonałą znajomość najnowszych standardów JS i zrozumienie typowania (TypeScript, Flowtype)
  • Silne doświadczenie z zestawami testów (Jest)
  • Doświadczenie w rozumieniu i tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Silna znajomość języka angielskiego (CEFR C1)
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.