arrow_backWróć do ofert pracy

AWS Cloud Security Consultant

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Przegląd wdrożonych podstaw bezpieczeństwa
  • Szkolenie zespołu w zakresie wymagań bezpieczeństwa organizacji
  • Opracowywanie i wykonywanie testów bezpieczeństwa na platformie chmurowej AWS
  • Ciągła kontrola prac dostarczanych przez programistów platformy oraz projektów realizowanych na platformie
  • Zarządzanie lukami bezpieczeństwa pomiędzy wymaganiami organizacji a stanem obecnym
  • Zapewnienie doradztwa w zakresie bezpieczeństwa dla nowych projektów rozwijanych na AWS
  • Monitorowanie, optymalizacja i wsparcie realizacji zgłoszeń dotyczących bezpieczeństwa na platformie chmurowej
  • Wdrożenie bezpieczeństwa do: procesów testowania, dobrych praktyk kodowania, narzędzi, procesu wdrażania
  • Bezpośrednia automatyzacja kontroli bezpieczeństwa

Poszukujemy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Silną znajomość ekosystemów dostawców usług chmurowych, takich jak Amazon AWS
  • Dogłębne zrozumienie podstawowych koncepcji bezpieczeństwa
  • Praktyczną znajomość fundamentalnych usług AWS związanych z obliczeniami, siecią, przechowywaniem, dostarczaniem treści, administracją i bezpieczeństwem, wdrażaniem i zarządzaniem, technologiami automatyzacji
  • Praktyczną znajomość komponentów AWS detective controls takich jak Amazon GuardDuty, Amazon CloudTrail, AWS config, AWS SecurityHub, AWS Macie, AWS KMS
  • Doświadczenie w architekturze, projektowaniu i programowaniu aplikacji (jak C, C++, C#, .NET, Java, Python)

ZATRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.