arrow_backWróć do ofert pracy

Azure Data Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Tworzenie nowych aplikacji oraz rozwój istniejących rozwiązań
  • Zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych rozwiązań
  • Praca w oparciu o Code Review
  • Implementacja rozwiązań w oparciu o testy jednostkowe oraz integracyjne
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Praca w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektem (Scrum)
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Dokumentowanie tworzonych funkcjonalności

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zagadnieniach z bazami danych lub BI
  • Świetna znajomość SQL lub PL-SQL / T-SQL / Pg-SQL
  • Doświadczenie w migracji danych
  • Doświadczenie w integracjach hybrydowych pomiędzy chmurą a infrastrukturą on-premise
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość Pythona, Scali lub Javy
  • Doświadczenie w pracy z notebookami Jupyter
  • Doświadczenie z Databricks / SPARK
  • Doświadczenie w tworzeniu i monitorowaniu Azure Data Factory
  • Znajomość różnych koncepcji przechowywania i przetwarzania danych w chmurze Azure
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.