arrow_backWróć do ofert pracy

Professional BI Reporting

Polska

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań dotyczących raportowania
  • Przygotowywanie raportów opartych o dane z wielu źródeł, prototypów raportów, dashboardów
  • Analiza problemów, ryzyk i rekomendowanie rozwiązań
  • Identyfikowanie trendów i schematów w danych

  • Znajomość narzędzi QlikSense, Qlikview i Qlikmart
  • Dobrą znajomość języka PL – SQL
  • Doświadczenie w obszarze analizy i wizualizacji danych
  • Szeroką wiedzę na temat koncepcji hurtowni danych
  • Bardzo dobrą znajomość modelowania danych i hurtowni danych
  • Płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.