arrow_backWróć do ofert pracy

Professional Business Analyst

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Codzienna współpraca z interesariuszami oraz ekspertami (SME) z różnych obszarów biznesowych w celu zdefiniowania wymagań biznesowych
  • Samodzielna praca w celu określenia, zatwierdzenia i udokumentowania wymagań systemowych w historyjkach użytkowników i opisach funkcjonalności
  • Udział w procesie projektowym: od zatwierdzenia projektu do ukończenia projektu funkcjonalnego
  • Sporządzanie scenariuszy testowych w celu wspracia procesu właściwego przeprowadzania testów
  • Dokumentowanie wszystkich procesów obejmujących aplikacje i narzędzia
  • Analiza potrzeb interesariuszy
  • Definiowanie rozwiązania, które musi być dostarczone, aby osiągnąć wymagane cele biznesowe i operacyjne, rozwiązywanie pojawiających się problemów, definiowanie zmian w procesach oraz wsparcie wdrożenia
  • Identyfikacja problemów i nanoszenie niezbędnych zmian w dokumnetacji rozwiązania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku obejmującym prowadzenie analizy bzinesowej z wykorzystaniem metodyki Agile oraz Scrum (dopracowanie i priorytetyzacja wymagań biznesowych w postaci historyjek użytkownika i kryteriów akceptacji)
  • Umiejętności analityczne, zdolność rozwiązywania problemów oraz proaktywne podejście do współpracy z klientem
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Bogate doświadczenie w pracy w środowisku technicznym
  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości dokumnetacji analitycznej
  • Silne umiejętności analityczne, w tym dogłębne zrozumienie, jak interpretować potrzeby biznesowe klienta i przekładać je na wymagania
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1)

Mile widziane:

  • Znajomość standardów analizy biznesowej (np. Business Analysis Body of Knowledge by IIBA)
  • Wiedza techniczna z zakresu platform infrastrukturalnych
  • Doświadczenie w pracy z JIRA/Gitlab
  • Doświadczenie w pracy z projektami walidowanymi oraz znajomość wytycznych GxP
  • Doświadczenie w pracy z platformą Oracle APEX

Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.