arrow_backWróć do ofert pracy

Professional UX Designer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Wsparcie do zespołu pracującego obecnie nad stworzeniem wersji RtL (obszar Bliskiego Wschodu) dla istniejącej aplikacji mobilnej klienta
  • Prowadzenie i przygotowywanie badań oraz testów użyteczności
  • Ścisła współpraca z grafikami
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (iOS)
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika i elementów UI
  • Doświadczenie w pracy w Figmie
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu produktów mobilnych na obszar Bliskiego Wschodu, znajomość kultury i języka obszaru
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami