arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Android Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Udział w rozbudowanym projekcie IT dla naszego klienta z branży farmaceutycznej
  • Praca przy istniejącej aplikacji
  • Rozwijanie i udoskonalanie aplikacji

  • Wiedza Senior/Expert na temat platformy i urządzeń Android, min. 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformie Android
  • Umiejętność tworzenia interfejsów użytkownika w aplikacjach (kodowanie UI w XML)
  • Umiejętność szacowania, planowania i dostarczania zadań zgodnie z harmonogramem
  • Bardzo dobra znajomość Kotlina i Javy
  • Wiedza na temat baz danych, doświadczenie z bazą SQLite
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych (JUnit, Mockito, Espresso, Robolectric)
  • Znajomość narzędzi do: automatyzacji budowania, Continuous Integration (Bitrise/GitLab), repozytoriów kodu (GIT), śledzenia zadań (Jira)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami