arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Business Analyst

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Komunikacja i współpraca pomiędzy biznesem a IT
  • Zbieranie wymagań od interesariuszy biznesowych dotyczących funkcjonalności i wyglądu aplikacji
  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi, interpretowanie i przekładanie ich potrzeb na spójną wizję produktu
  • Bliska współpraca z Product Ownerem, Delivery Managerem, UX designerem i zespołem developerskim w celu znalezienia optymalnych rozwiązań i przedstawienia ich interesariuszom biznesowym
  • Tworzenie pisemnej dokumentacji wspierającej pracę zespołu deweloperskiego

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku obejmującym prowadzenie analizy bzinesowej z wykorzystaniem metodyki Agile oraz Scrum (dopracowanie i priorytetyzacja wymagań biznesowych w postaci historyjek użytkownika i kryteriów akceptacji)
  • Wiedza ekspercka z zakresu Analizy Biznesowej (obszary i techniki)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z użytecznością systemów/aplikacji
  • Definiowanie i ustalanie zakresu projektu/wydania/sprintu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1)
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.