arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Project Assistant (PMO)

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zarządzanie projektami
  • Koordynowanie spotkań, a także przygotowywanie materiałów
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Korzystanie z narzędzi wsparcia oprogramowania do wprowadzania i pobierania danych oraz aktualizacji systemów

  • Stopień naukowy z zakresu informatyki lub nauk przyrodniczych lub porównywalne wykształcenie/doświadczenie
  • Ponad 5 lat doświadczenia biznesowego oraz branży IT
  • Płynną znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość odpowiednich metodologii, technologii, języków, standardów i procesów
  • Znajomość Tableau, BO, itp

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.