arrow_backWróć do ofert pracy

Senior UX Researcher

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Codzienna praca ze złożonymi danymi medycznymi
  • Zaprojektowanie narzędzi, które porównuje planowane badania z już wykonanymi przy użyciu algorytmów ML
  • Przygotowywanie makiet hi-fi
  • Codzienna praca z Data Scientist oraz Subject Matter Experts

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów
  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze UX
  • Doskonałe zrozumienie zasad projektowania i użyteczności
  • Doskonałe zrozumienie procesu UCD
  • Umiejętność prowadzenia spotkań badawczych z użytkownikami
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewaluacji użyteczności
  • Bardzo dobrą praktyczna znajomość metryk UX
  • Znajomość różnorodnych metod warsztatowych (np. Design Thinking, Design Sprint, Customer Journey Mapping)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami