arrow_backWróć do ofert pracy

Tech Lead

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Promowanie i wdrażanie w zespole najlepszych praktyk rozwojowych
  • Prowadzenie zespołu w kierunku udoskonalania, projektowania i wdrażania – rozwiązywanie złożonych problemów
  • Dogłębna analiza obecnej architektury ekosystemu – projektowanie i proponowanie rozwiązań
  • Rozwiązywanie problemów związanych z integracją systemów, wydajnością, zapewnieniem spójności systemów
  • Analiza wymagań technicznych i potwierdzanie wymagań z Product Ownerem
  • Wsparcie Product Ownera w planowaniu roadmapy z perspektywy technicznej
  • Projektowanie uzgodnionego rozwiązania we współpracy z zespołem developerów

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w pracy związanej z rozwojem oprogramowania, Java/Full Stack Developer
  • Biegła znajomość co najmniej jednego języka programowania i jego frameworków (Java/Spring, JavaScript/Angular)
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów 8+ jako Tech Lead
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań, najlepiej z wykorzystaniem mikroserwisów
  • Doświadczenie w pracy w systemach chmurowych (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w budowaniu efektywnych API
  • Bardzo dobrą znajomość i doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość narzędzi i technik jakości oprogramowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy wewnątrz globalnej organizacji
  • Umiejętność przewidywania możliwych problemów, określania i wdrażania rozwiązań
  • Proaktywne i kreatywne podejście do obszaru biznesowego i rozwiązywania problemów
  • Otwartość i elastyczność na dynamicznie zmieniające się wymagania
  • Zdolność do aktywnego inicjowania, przewodzenia i kwestionowania architektury i procesów, optymalizacji i wprowadzania nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w pracy z międzynarodowym, rozproszonym zespołem projektowym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.