arrow_backWróć do ofert pracy

User Support Specialist

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zapewnianie wysokiej jakości pomocy technicznej i usług wsparcia zarówno dla użytkowników wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Przetwarzanie prostych i złożonych zgłoszeń serwisowych oraz incydentów zgłoszonych za pośrednictwem portalu samoobsługowego, telefonicznie, pocztą elektroniczną
  • Rozwiązywanie problemów i analizowanie zgłoszonych incydentów
  • W razie potrzeby przekazywanie zgłoszonych problemów do linii wsparcia dla poszczególnych domen
  • Udzielanie wskazówek i porad użytkownikom
  • Udział w tworzeniu bazy wiedzy
  • Przyczynianie się do poprawy jakości usług wsparcia

  • Co najmniej 2 lata (w pełnym wymiarze czasu pracy) doświadczenia na podobnym stanowisku (tier 1, 2, 3)
  • Przynajmniej jeden z certyfikatów Microsoft, Cisco lub dowolny certyfikat zarządzania usługami
  • Doskonałą znajomość infrastruktury IT użytkowników końcowych (stacje robocze, drukarki, urządzenia peryferyjne itp.)
  • Doskonałą znajomość systemów operacyjnych
  • Doskonałą znajomość sieci TCP/IP i związanych z nimi usług
  • Praktyczną znajomość ITIL, w szczególności procesów realizacji incydentów i zgłoszeń

ZATRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.