arrow_backWróć do ofert pracy

Full Stack Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Wdrażanie podstawowych prac rozwojowych nad nowymi funkcjami, udoskonalanie istniejących oraz prace konserwacyjne platformy
  • Kompleksowa odpowiedzialność za aplikacje, od momentu powstania, poprzez wsparcie powdrożeniowe i ciągłe doskonalenie
  • Budowanie Mikroservisów
  • Programowanie back-end: MySQL, SQL, ORA lub MongoDB
  • Budowanie integracji z podstawowymi usługami (JSON, XML, REST, SOAP)
  • Budowa i utrzymanie środowiska AWS

  • 5+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji z naciskiem na wydajne komponenty back-endowe
  • Znajomość komponentów i usług AWS
  • Znajomość serwisów internetowych, w tym REST, SOAP
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka JavaScript
  • Doświadczenie w analizie i projektowaniu zorientowanym na obiekt
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami