arrow_backWróć do ofert pracy

Microsoft Power BI Architect/Analytics

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Prowadzenie warsztatów dla klientów w zakresie Power BI Adoption Framework – Adoption, Governance, Security
  • Migracja rozwiązań BI opartych na technologiach innych niż Power BI (np. Tableau, QlikView, itp.) do Power BI
  • Wspieranie pełnego cyklu życia systemu BI od analizy wymagań, poprzez projektowanie i rozwój, aż do fazy wydania i wsparcia/utrzymania
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb biznesowych i przełożenia ich na pisemne wymagania, które będą zrozumiałe dla odbiorców technicznych i nietechnicznych
  • Zapewnienie nadzoru i ekspertyzy w zakresie modelowania danych i projektowania baz danych

  • 3+ lat praktycznego doświadczenia w rozwoju Microsoft Business Intelligence
  • Zdolność do rozwijania się w szybkim tempie, dynamicznym, zorientowanym na klienta środowisku, gdzie miarą sukcesu jest dostarczanie solidnych produktów pracy, przekraczających wysokie oczekiwania
  • Chęć do pracy w środowisku zorientowanym na pracę zespołową
  • Silne umiejętności ustalania priorytetów i wielozadaniowości oraz dotrzymywania terminów
  • Birgła znajomość języka angielskiego
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.