arrow_backWróć do ofert pracy

IS Process Management Analyst

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Wsparcie interesariuszy w całym procesie zarządzania procesami [projektowanie, analiza, wdrożenie, obsługa, integracja i standaryzacja oraz optymalizacja i wdrażanie usprawnień]
  • Projektowanie dokumentacji procesowej zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Rozrysowywanie procesów biznesowych w formie graficznej w celu ułatwienia zrozumienia i podejmowania decyzji wspólnie z interesariuszami procesu
  • Utrzymanie i rozwój dokumentacji dedykowanej do obszaru zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych: polityki, standardy, wytyczne i szablony
  • Zapewnienie, że procesy są udokumentowane i zachowane w repozytoriach

  • Ponad 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku związanym z analizą i zarządzaniem procesami oraz analizą biznesową dla dużej, międzynarodowej organizacji
  • Umiejętności analityczne oraz zrozumienie zarządzania procesami biznesowymi i technolgicznymi
  • Umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na wymagania dotyczące procesów
  • Metodyczne podejście oraz dbałość o zgodność procesów z przepisami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość Microsoft 365 [Sharepoint, Visio]
  • Certyfikat: ITIL Foundation
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość notacji BPMN 2.0
  • Znajomość narzędzi BPM
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.