arrow_backWróć do ofert pracy

Professional MLOps Engineer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Prowadzenie badań i wdrażanie narzędzi MLOps, frameworków i platform dla projektów Data Science
  • Praca nad backlogiem mających na celu zwiększenie dojrzałości MLOps w organizacji
  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń i prezentacji na temat korzyści i wykorzystania narzędzi MLOps
  • Przygotowywanie łatwych do wykonania makiet lo-fi klikalnych prototypów funkcji komponentów systemu
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

  • Bogate doświadczenie w pracy z Kubernetesem
  • Doświadczenie w pracy z projektami Data Science (MLOps) z wykorzystaniem co najmniej jednego z popularnych frameworków lub platform (np. Kubeflow, AWS Sagemaker, Google AI Platform, DKube)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu modeli ML
  • Biegła znajomość Pythona używana zarówno do zadań ML jak i automatyzacji
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi oraz technik projektowania interfejsów
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SCRUM
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami