arrow_backWróć do ofert pracy

Python Engineer

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szerokim zakresie.
  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej.
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrz firmowe, ciekawe pakiety benefitów.
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy.

Twoje zadania:

  • Praca nad projektem platformy automatyzacji pRED (Pharmaceutical Research and Early Development) – stworzonej w celu wspierania przepływu informacji laboratoryjnych
  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Python
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie interaktywnych stron
  • Ścisła współpraca z użytkownikami oraz zespołem projektowym
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM

  • Zaawansowane umiejętności programowania w języku Python
  • Znajomość SQL, relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w integracji z backendem poprzez API (REST, JSON over HTTP, itp.)
  • Znajomość JavaScript, HTML i CSS
  • Doświadczenie z rozwiązaniami do testowania front-end
  • Doświadczenie z git VCS i git flow standard
  • Preferowane: Doświadczenie w frameworkach Django i/lub Pyramid
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w zespołach interdyscyplinarnych
  • Zdolność do rozwiązywania złożonych problemów technicznych, gotowość do ciągłego uczenia się najnowocześniejszych technologii i opanowania nowych umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.