arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Business Analyst

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Bliska współpraca z Product Ownerem w celu zebrania niezbędnej wiedzy dla lepszego zrozumienia produktu i priorytetów projektu
  • Analiza wymagań
  • Tworzenie wymagań funkcjonalnych i niefunkacjonalnych, a także opisywanie historyjek użytkownika
  • Powiązanie nowych funkcjonalności z konkretnymi działaniami użytkowników
  • Tworzenie Person dla zespołu developerskiego w celu wytworzenia rozwiązania spełniającego potrzeby użytkowników
  • Rola łącznika pomiędzy zespołem developerskim, a biznesem
  • Udział w ceremoniach scrumowych
  • Wsparcie w zakresie organizacji i zarządzania backlogiem

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (jako Analityk Biznesowy bądź Product Owner)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zbierania wymagań, tworzenia przypadków użycia, modelowania procesów biznesowych oraz prowadzenia technik warsztatowych
  • Umiejętność pozyskiwania i definiowania wymagań na wielu poziomach (wymagania użytkownika, wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne)
  • Praktyczna znajomość technik definiowania wymagań (przypadki i scenariusze użycia, historyjki użytkownika, kryteria akceptacji)
  • Przekładanie wymagań na specyfikacje, umiejętność posługiwania się językiem technicznym, tworzenie wysokiej jakości dokumentacji analitycznej
  • Praktyczne zrozumienie procesów i zasad rozwoju oprogramowania w metodyce Agile; zrozumienie procesów w metodyce Waterfall i różnic pomiędzy tymi dwoma podejściami
  • Zarządzanie wymaganiami w całym cyklu ich życia, umiejętność skutecznego zarządzania zmianami w wymaganiach
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (Design Thinking, Google Design Sprint i inne), świetne umiejętności komunikacyjne, zdolność do syntezy i przekazywania wniosków
  • Znajomość aspektów UX oraz umiejętność współpracy z zespołem UX, znajomość procesu User Centered Design
  • Umiejętność kierowania zespołem (organizowanie i koordynowanie pracy oraz szkolenie pracowników)
  • Zdolność do prowadzenia co najmniej 2 -3 projektów równolegle

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.