arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Change Manager

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Planowanie, zarządzanie, koordynowanie i dostarczanie wszystkich działań w różnych strukturach, takich jak klasyczne zespoły projektowe, zespoły Scrum
  • Analizowanie wymagań i celów, opracowywanie planów oraz prowadzenie i zarządzanie ich realizacją
  • Wprowadzanie rozwiązań automatyzujących procesy Change Managmentu

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Change Managera
  • Znajomość metodyk zwinnych Agile/Scrum
  • Dobrą znajomości metod zarządzania projektami (certyfikat PMP lub Prince2)
  • Doskonałą znajomość pakietu Google, wiedza w zakresie budowania i zarządzania gSites oraz efektywnego korzystania z Google Currents
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy wewnątrz globalnej organizacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1/C2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami