arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Data Architect

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zrozumienie i przełożenie potrzeb biznesowych na modele danych korporacyjnych
  • Utrzymanie koncepcyjnych, logicznych modeli danych wraz z odpowiadającymi im metadanymi
  • Współpraca z zespołem Development w celu przełożenia logicznego modelu danych na fizyczny model danych
  • Wspieranie zespołu Development w optymalizacji i aktualizacji logicznych i fizycznych modeli danych w celu wspierania nowych i istniejących projektów
  • Analizowanie wyzwań związanych z integracją systemów związanych z danymi i proponowanie odpowiednich rozwiązań
  • Badanie nowych projektów aplikacji i zalecanie poprawek, jeśli są wymagane

  • Doświadczenie w pracy z bazami Oracle i innymi bazami danych
  • Zrozumienie większości hurtowni danych i koncepcji modelowania danych
  • Przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie pisania i analizy SQL
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

ZATRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.