arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Data Engineer

Cała Polska

Twoje zadania:

  • Budowanie pipelinów zarządzania danymi przy użyciu Pythona (PySpark) na
  • Kształtowanie przyszłej strategii grupy i rekomendowania najbardziej efektywnych biznesowo podejść do zarządzania danymi
  • Wdrażanie pipelinów danych do różnych środowisk
  • Wprowadzanie ulepszenia do istniejących pipelinów danych

  • Znajomość technologii AWS (S3, Athena, Glue, RDS/Redshift, EMR, JupyterHub)
  • Znajomość : Python(PySpark), Spark-SQL, SQL, Airflow, Linux, GitLab
  • Bardzo dobrą znajomość przetwarzania ETL (Informatica PC i/lub SSIS)
  • Bardzo dobrą znajomość SQL i PL/SQL
  • Podstawową znajomość systemu UNIX
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w rozwoju DB/ETL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami