arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Python Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Praca nad nowoczesnym produktem przekształcającym badania histopatologiczne i radiologiczne, aby szybciej wprowadzać nowe terapie i lepiej je ukierunkowywać
  • Praca nad mikroserwisami Pythona interpretującymi kropki znalezione przez algorytm AI na obrazach histopatologicznych do wartości liczbowych, lub map cieplnych używanych przez badaczy
  • Proponowanie nowych rozwiązań pod potrzeby użytkowników

  • 3+ doświadczenie w Pythonie i 5+ w tworzeniu oprogramowania
  • Znajomość frameworku Django
  • Rozumienia architektury mikroserwisów
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.