arrow_backWróć do ofert pracy

Senior Python Developer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy Ś
  • wietną, niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Praca nad projektem badawczym dot. analizy i wizualizacji danych laboratoryjnych za pomocą potoków analitycznych i zarządzania metadanymi
  • Prowadzenie inicjatyw usprawniających system
  • Zapewnienie wysokiej jakości procesów (DoR/DoD, proces QA, zarządzanie wiedzą, CI/CD)
  • Całkowita odpowiedzialność techniczna (współdzielona z zespołem programistów)
  • opracowanie technicznej strategii działania zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Analizę wymagań i szacowanie kosztów realizacji

  • 4+ lata doświadczenia w programowaniu w Python 3
  • Znajomość następujących frameworków/bibliotek: Pyramid Flask SQLAlchemy JavaScript (must have)
  • MySQL (must have) Jenkins (must have) Bitbucket (must have) Docker (must have)
  • Doświadczenie w budowaniu systemów rozproszonych
  • Doświadczenie w zautomatyzowanych testach – jednostkowe, int, e2e, wydajnościowe, regresyjne (must have)
  • Dostępność do zdalnych spotkań po godzinie 17:00 2-3 razy w tygodniu
  • Znajomość j. ang (B2/C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.