arrow_backWróć do ofert pracy

Software Developer Sharepoint

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Optymalizacja oprogramowania z punktu widzenia wydajności, bezpieczeństwa i jakości
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ustalanie standardów rozwoju oprogramowania
  • Testowanie rozwiązania i rozwijanie narzędzi testowych
  • Działania jako wsparcie drugiej i trzeciej linii

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Software Developer
  • Bardzo dobrą znajomość SharePoint API
  • Znajomość i umiejętność tworzenia aplikacji w języku UML
  • Wiedzę z zakresu: JavaScript, jQuery, CSS, React
  • Biegłą umiejetność w projektowaniu i tworzeniu: warstwy danych, warstwy logiki biznesowej i warstwy UI
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SCRUM
  • Płynną znajomość języka angielskiego
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami