arrow_backWróć do ofert pracy

Specjalista ds. Rekrutacji IT

Cała Polska

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Świetną, partnerską i niekorporacyjną atmosferę brak KPI, zgrany Zespół itd. 🙂
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, kursy językowe etc.)
  • Możliwość pracy zdalnej

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych z obszaru IT (w Polsce i za granicą)
  • Poszukiwanie najlepszych specjalistów IT na rynku
  • Selekcja, ocena kompetencji oraz kontakt z Kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Wsparcie procesu zatrudnienia i wdrożenia nowych Pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT (min. 3 lata), w Polsce i za granicą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność pracy w Zespole

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami