arrow_backWróć do ofert pracy

Technical Writer [Warszawa]

Warszawa

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej w tym: podręczników użytkownika, biuletynów, podręczników szkoleniowych itp.
  • Zapewnianie wysokiej jakości dla wszystkich dokumentów wytworzonych w ramach projektu
  • Współpraca z pracownikami w zakresie opracowania formatów, grafiki i układu publikacji
  • Zarządzanie repozytorium dokumentów, ich wersjami i wydaniami
  • Wdrażanie i utrzymywanie narzędzi do tworzenia i zarządzania dokumentacją techniczną

  • Doświadczenie w pisaniu dokumentacji technicznej z zakresu ICT, w tym dokumentów wymagań, dokumentacji zarządzania projektami, instrukcji użytkownika i systemu
  • Doskonałą znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie C1
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, użytkowej i projektowej z dziedziny LOT
  • Znajomość terminologii i pojęć ICT
  • Umiejętność jasnego komunikowania się z odbiorcami technicznymi i nietechnicznymi

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.