arrow_backWróć do ofert pracy

UX/UI Designer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie responsywnych interfejsów użytkownika aplikacji webowych, w tym architektury informacji oraz interakcji użytkownik-aplikacja,
  • Przygotowywanie makiet i prototypów aplikacji,
  • Przygotowywanie finalnych projektów graficznych,
  • Optymalizacja grafik na potrzeby wykorzystania w kodzie źródłowym, nadzór nad zgodnością tworzonych przez zespół deweloperski interfejsów użytkownika z opracowanymi wcześniej projektami i makietami,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów z UX,
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych,
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

  • Minimum 3 + lata doświadczenia jako UX/UI Developer
  • Solidne doświadczenie w opracowywaniu szkiców, prototypów, makiet o wysokiej jakości, projektów motion design
  • Biegłą znajomość narzędzi – Sketch, InVision, Adobe Creative Suite, Axure i innych.
  • Znajomość sekcji 508 i wytycznych W3C WCAG 2.0.
  • Doświadczenie w pracy z zespołami stosującymi metodyki Agile DevSecOps
  • Umiejętności z wykorzystaniem metod projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD)
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem programistów
  • Biegla znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1/C2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami