04 listopada 2020 | Marcin Kapuscinski

Salesforce – specjaliści TTMS aktualizują swoją wiedzę

Zbliżają się Dni Certyfikacji Salesforce – to czas, kiedy grono specjalistów z Transition Technologies Managed Services siada do nauki, żeby uaktualnić swoją wiedzę z zakresu obsługi czołowego CRM-a. Już wkrótce wielu z nich będzie mogło pochwalić się nowymi certyfikatami, potwierdzającymi ich umiejętności. A specjalistów TTMS z Salesforce’a jest 53. Do tej pory zdobyli oni niemal 150 certyfikatów.

Nawet najlepszy producent oprogramowania nie przewidzi wyzwań i bolączek, z którymi będą spotykali się pracownicy firm, korzystających z ich software’u. Producent Salesforce otrzymuje codziennie wiele mniejszych lub większych propozycji poprawek właśnie od ludzi, pracujących na „żywym organizmie”.

3 razy w roku – niezależnie od drobnych, częstych korekt, wypuszczany jest przez producenta tzw. release. Wraz z updatem Salesforce’a, aktualizację certyfikatów muszą przechodzić również jego użytkownicy. Wymaga więc od pracujących w systemie ciągłego utrzymywania z nim kontaktu i regularnych szkoleń. W tym gronie są również specjaliści z Transition Technologies Managed Services.

Dni certyfikacji Salesforce to cykl kilkugodzinnych seminariów internetowych, prowadzonych przez instruktorów Salesforce. Seminaria  obejmą główne zagadnienia egzaminu, koncentrując się na najistotniejszych obszarach.

O wynikach egzaminów i uzależnionym od nich statusie naszej firmy jako partnera będziemy pisać wkrótce!