CO ROBIMY

Rozwój i utrzymanie rozwiązań IT

Bierzemy odpowiedzialność za tworzenie, rozwój i utrzymanie systemów IT naszych Klientów.

Rozwój oprogramowania

DEVELOPMENT
DEVELOPMENT
MOBILEiOSAndroidWindows
FRONT-ENDCSSHTMLJavaScript
BACK-ENDJavaC/C++.NetRuby

TESTOWANIE
TESTOWANIE

Specjaliści tworzący dział QA Lab realizują zarówno testy manualne jak i zautomatyzowane. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi do testowania, takich jak: Selenium, JMeter, TestComplete i HP ALM.
ADMINISTRACJA SYSTEMÓW
ADMINISTRACJA SYSTEMÓW

Zajmujemy się administracją systemów umiejscowionych zarówno w Centrach Danych Klienta, jak i w chmurze. W zależności od zakresu potrzeb, stosujemy odpowiednie metody DevOps i SysOps.

Utrzymanie i Dalszy Rozwój Systemów

Po wdrożeniu rozwiązania, zajmujemy się dalszym rozwojem i wsparciem systemów wedle potrzeb Klienta. Z naszych biur zlokalizowanych na dwóch kontynentach, zapewniamy wsparcie 24 godziny na dobę.

IMPLEMENTACJA ZMIAN
24/7
1. LINIA WSPARCIA2. LINIA WSPARCIA3. LINIA WSPARCIA4. LINIA WSPARCIA

Konsulting IT

Oferujemy doradztwo w dziedzinie rozwiązań IT. Zaczynamy od rozeznania potrzeb danego Klienta, następnie określamy procesy biznesowe i proponujemy najlepsze rozwiązanie IT oraz projektujemy architekturę rozwiązania.

ARCHITEKTURA NOWEGO SYSTEMU
ARCHITEKTURA NOWEGO SYSTEMU

DORADZTWO W ZAKRESIE OBECNYCH SYSTEMÓW
DORADZTWO W ZAKRESIE OBECNYCH SYSTEMÓW

MIGRACJA SYSTEMÓW Z CENTRÓW DANYCH DO CHMURY
MIGRACJA SYSTEMÓW Z CENTRÓW DANYCH DO CHMURY

CENTRALIZACJA IT
CENTRALIZACJA IT

OPTYMALIZACJA PROCESÓW IT
OPTYMALIZACJA PROCESÓW IT

AUDYTY IT
AUDYTY IT

Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę z konieczności utrzymania pełnej funkcjonalności i wydajności zastanych systemów, dlatego realizujemy takie projekty z wyczuciem i pełną odpowiedzialnością.

Facility-Security-Clearance-Certificate
Facility-Security-Clearance-Certificate

NATO-Facility-Security-Clearance-Certificate
NATO-Facility-Security-Clearance-Certificate

TTMS-Koncesja
TTMS-Koncesja

NATO-Secret
NATO-Secret

ESA-Secret
ESA-Secret

EU-Secret
EU-Secret

Świadectwo-Bezpieczeństwa-Przemysłowego
Świadectwo-Bezpieczeństwa-Przemysłowego

Projektowanie rozwiązań graficznych

Zespół Design Lab projektuje szatę graficzną oraz User Experience rozwiązań IT tak, by były one jak najbardziej przyjazne użytkownikom.
PROCES PROJEKTOWANIA

RESEARCH

After gaining clarity on the initial project definition Design Team investigate the project through research, which focuses on investigating user needs, the existing market and what the key business stakeholders want.

Dedykowane Centra Obsługi

Zapewniamy sprzęt i zasoby niezbędne do skutecznego dostarczania usług IT. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych strategicznych klientów stworzyliśmy Dedykowane Centra Obsługi. Są to wyjątkowe biura, precyzyjnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów, odzwierciedlające kulturę korporacyjną ich organizacji. Kluczową kwestią jest spełnianie przez każde z naszych biur rygorystycznych norm bezpieczeństwa, które są brane pod uwagę na każdym etapie projektowania przestrzeni. Bazujemy na systemie ISO 27001:2005, który zobowiązuje nas do wypełnienia następujących warunków:

 • Dostęp do biura jest możliwy tylko dzięki użyciu specjalnej karty
 • Biuro posiada niezależne, wydzielone sieci (Wi-Fi i LAN)
 • Cała przestrzeń biurowa podlega monitoringowi w trybie 24/7
 • Osoby odwiedzające biuro mają obowiązek wpisania się do księgi wejść
 • Wdrożenie systemów zarządzania ryzykiem i obiegiem informacji
 • Comiesięczne raporty bezpieczeństwa

Przy projektowaniu ODC kierujemy się nie tylko kwestiami bezpieczeństwa, lecz również pragnieniem stworzenia nowoczesnej przestrzeni, w której pracownicy będą chcieli przebywać z przyjemnością. Aby osiągnąć ten cel zadbaliśmy o wygodę stanowisk pracy i przestrzeni do wypoczynku, a także o interesujący i funkcjonalny wystrój sal konferencyjnych.

Szkolenia e-Learningowe

Przygotowywane przez nas szkolenia e-learningowe, zawierają interaktywne elementy, materiały multimedialne, różnorodne metody wizualizacji, animacji oraz narracji. Korzystamy z technik skutecznej komunikacji oraz sposobów efektywnego i zrozumiałego przekazywania wiedzy.

Kursy e-learnigowe
Kursy e-learnigowe

Video-tutoriale
Video-tutoriale

Instrukcje interaktywne
Instrukcje interaktywne

Wideo promocyjne
Wideo promocyjne

Animacje
Animacje

Filmy decyzyjne
Filmy decyzyjne

Kampanie grywalizacyjne
Kampanie grywalizacyjne

Wszelkie zmiany w działaniu systemów, nowe funkcjonalności, szkolenia stanowiskowe dla nowych pracowników – od teraz mogą być komunikowane nowocześnie i przyjaźnie dla użytkowników! Strefy czasowe i różnice językowe przestają być przeszkodą.

Elastyczne Modele Współpracy

JAK DZIAŁAMY
Dopasowujemy model współpracy do potrzeb Klienta. Zapewniamy wykwalifikowanych specjalistów IT oraz zespoły projektowe, świadczymy usługi outsourcingowe i Managed Services w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Naszym zadaniem jest zaoferowanie Klientom maksymalnych korzyści. Dbamy nie tylko o zapewnienie optymalizacji kosztów (TCO), ale też o zapewnienie operacyjności biznesowej przedsiębiorstwa. Przekazanie tworzenia i utrzymania rozwiązań IT w nasze ręce daje Klientom możliwość pełnej koncentracji na realizacji celów biznesowych i rozwoju kluczowych obszarów działalności firmy.

POJEDYNCZY SPECJALIŚCI IT
ZESPOŁY
PROJEKTOWE
COMPREHENSIVE SERVICE DELIVERY

Wysokie kompetencje IT

Cenimy naszych specjalistów, bo dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu możemy dostarczać usługi najwyższej jakości. Realizujemy projekty zarówno w wiodących, jak i w niszowych technologiach. Dbamy o to, by opracowywane przez nas rozwiązania koncentrowały się na realizacji potrzeb Klientów, pomagając im budować przewagę konkurencyjną. Dzięki temu, że dbamy o rozwój kompetencji naszego zespołu, jesteśmy w stanie szybko reagować na zainteresowanie naszych Klientów konkretnymi rozwiązaniami.

Zobacz obszary naszych kompetencji tutaj.

 • 26 lat doświadczenia na rynku IT
 • Najwyższej klasy specjaliści
 • Współpraca z uczelniami wyższymi
 • Wewnętrzne akademie
 • Innowacyjność

Dobre praktyki

W naszej pracy przestrzegamy najlepszych praktyk rynkowych oraz stosujemy metodologie rozwoju i projektowania rozwiązań dopasowane do potrzeb projektów, zapewniając efektywną realizację potrzeb Klientów.

AGILE / WATERFALL / LEAN / DESIGN THINKING

Nasze doświadczenia i dojrzałe procesy transferu wiedzy umożliwiają nam dostosowanie metodologii do procesów i praktyk stosowanych w organizacji Klienta. Doskonałe dopasowanie jest częścią naszego modelu współpracy – CSD.

Zarządzanie procesami HR

Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds wsparcia, grafików i projektantów UX. Dzięki szerokim kompetencjom naszego zespołu możemy bardzo szybko i skutecznie reagować na zapotrzebowania zgłaszane przez naszych Klientów.
Prowadzimy pełne zarządzanie procesami HR towarzyszącymi poszukiwaniu “ludzi IT”. Rozwijamy metody pozyskiwania pracowników i rozbudowujemy bazę specjalistów. Współpracujemy z wiodącymi uczelniami technologicznymi, co pozwala na odkrywanie młodych talentów.

W ciągu dwóch lat liczba zatrudnionych przez nas specjalistów zwiększyła się o 260% i nadal utrzymuje wysokie tempo wzrostu

Wynik ten jest zasługą niezwykle zaangażowanego i efektywnego zespołu HR, poszukującego utalentowanych specjalistów od Polski po Malezję.