Naszym Klientom oferujemy outsourcing specjalistów IT, zespołów projektowych oraz usługi Managed Services. Realizowany przez nas autorski model współpracy – Comprehensive Service Delivery (CSD) – opiera się na głębokim zrozumieniu potrzeb i wspólnej realizacji celów biznesowych Klienta. Przejmujemy opiekę nad całymi systemami IT lub obszarami wskazanymi przez Klientów, zapewniając zachowanie operacyjnej ciągłości biznesowej. Naszym nadrzędnym celem jest być nie tylko dostawcą usług, lecz przede wszystkim wiarygodnym partnerem technologicznym wspierającym sukces Klienta.

Co robimy

Rozwój i utrzymanie rozwiązań IT
Rozwój i utrzymanie rozwiązań IT
Bierzemy odpowiedzialność za tworzenie, rozwój i utrzymanie systemów IT.
Konsulting IT
Konsulting IT
Opracowujemy rozwiązania umożliwiające maksymalne wykorzystanie zastanych systemów i infrastruktury w celu zwiększenia ich wartości biznesowej.
Projektowanie rozwiązań
Projektowanie rozwiązań
Nasz Design Lab zajmuje się projektowaniem User Experience i grafik do rozwiązań IT.
Dedykowane centra obsługi
Dedykowane centra obsługi
Dla naszych strategicznych klientów otwieramy dedykowane biura.

Jak działamy

Elastyczne modele współpracy
Elastyczne modele współpracy
W zależności od potrzeb Klientów, oferujemy outsourcing specjalistów IT, zespoły projektowe lub usługi zarządzane w autorskim modelu CSD.
Wysokie kompetencje IT
Wysokie kompetencje IT
Stawiamy na wysokie kompetencje naszych specjalistów zarówno w wiodących, jak i w niszowych technologiach.
Dobre praktyki
Dobre praktyki
Dostosowujemy się do metodologii i wewnętrznych procesów naszych Klientów, przestrzegając dobrych praktyk w projektach IT.
Zarządzanie procesami HR
Zarządzanie procesami HR
Zajmujemy się pełną obsługą rekrutacji, szkoleń i wsparcia rozwoju specjalistów, którzy dostarczają rozwiązania dla naszych Klientów.

Dowiedz się więcej

Kompetencje

Platforma Salesforce

Ekosystem rozwiązań Salesforce oferuje ogromną gamę produktów i funkcjonalności, które można dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta. Platforma pozwala na tworzenie wielopoziomowej architektury, umożliwiającej syntezowanie i zarządzanie w bezpieczny sposób wieloma obszarami i źródłami danych. W rezultacie zwiększa się efektywność procesów biznesowych i marketingowych w organizacjach.

Oferujemy wdrożenia platformy Salesforce Out of the Box, doradztwo w zakresie prawidłowego doboru modelu licencyjnego dla produktów z Force.com, jak również dostosowanie modułu CRM do indywidualnych potrzeb Klienta, włączając integrację z istniejącymi bazami danych oraz zewnętrznymi systemami i aplikacjami. Jako uzupełnienie oferujemy również moduł szkoleń dziedzinowych z platformy Salesforce.

Dowiedz się więcej na temat platformy Salesforce.

Case studies
Adobe Experience Manager (AEM)

Adobe Experience Manager to zaawansowane rozwiązanie służące do zarządzania treścią. Umożliwia tworzenie stron internetowych, aplikacji i formularzy. Ułatwia projektowanie i implementowanie treści oraz pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów marketingowych.

Nasz zespół posiada kompetencje niezbędne do skutecznej implementacji platformy AEM. Projektowanie rozwiązań rozpoczynamy od analizy sytuacji i potrzeb. Zapewniamy doradztwo w zakresie architektury rozwiązań oraz integrację z infrastrukturą Klienta już od najwcześniejszych etapów realizacji projektu. Po wdrożeniu, nasz zespół programistów, testerów i specjalistów do spraw wsparcia pracuje nad stałym rozwojem i utrzymaniem platformy AEM. Ciągła optymalizacja narzędzia przekłada się na zwiększenie efektywności strategii marketingowej Klienta.

Dowiedz się więcej o możliwościach platformy AEM.

Case studies
Cloud Computing

Chmura publiczna pozwala firmom skupić się na biznesie zamiast zajmować się infrastrukturą informatyczną. Łatwy dostęp do zasobów i lekki “pay as you go” model płatności, umożliwiają szybką realizację nowych pomysłów bez większych inwestycji na starcie. Z kolei przenoszenie obecnych systemów do chmury pozwala obniżyć koszty oraz zyskać lepszą skalowalność i niezawodność.

Dlatego na co dzień doradzamy naszym klientom w jaki sposób wykorzystywać rozwiązania chmury publicznej, aby przenieść biznes na wyższy poziom. Pomagamy firmom projektować i wdrażać systemy w chmurze Amazon. Skupiamy się na tym, aby aplikacje naszych klientów były budowane w sposób niezawodny, optymalny i przede wszystkim bezpieczny.

Przeczytaj o technologiach chmurowych na naszym blogu.

Case studies
Rozwiązania Microsoft

Dynamicznie rozwijające się narzędzia, języki programowania i systemy firmy Microsoft są powszechnie wykorzystywane w organizacjach.

Zajmujemy się zarządzaniem, rozwojem i utrzymaniem serwisów naszych Klientów. Obsługujemy systemy na platformie SharePoint, budujemy rozwiązania klasy desktop oraz Web (wzorzec MVC) na platformie .NET z wykorzystaniem C# i baz SQL Server. Doświadczenie i umiejętności naszego zespołu pozwalają na utrzymanie i rozwój systemów Klienta przy jednoczesnym zapewnieniu stabilizacji ich możliwości operacyjnych.

Dowiedz się więcej o technologiach Microsoft.

Case studies
e-Learning

Nasz interdyscyplinarny zespół e-learningowy opracowuje materiały szkoleniowe, które następnie wdraża na platformach e-learningowych. Korzystamy z najnowszych technik skutecznej komunikacji oraz sposobów efektywnego i zrozumiałego przekazywania wiedzy. Przygotowywane przez nas szkolenia zawierają wiele elementów interaktywnych, materiały multimedialne różnorodne metody wizualizacji, animacji oraz narracji.

Wspieramy również procesy komunikacji korporacyjnej towarzyszącej wdrażaniu nowych aplikacji, systemów i produktów w organizacjach naszych Klientów.

Dowiedz się więcej o e-learningu.

Case studies
Integracja Systemów i Aplikacji Klasy Enterprise (EAI)

Podczas dostarczania rozwiązań IT naszym Klientom zapewniamy zarówno integrację zastanych systemów, jak i włączenie do nich nowych aplikacji. Za każdym razem dostosowujemy proponowane rozwiązania do stopnia złożoności sytuacji i potrzeb danej organizacji.

Nasz zespół posiada wszechstronne umiejętności i szerokie doświadczenia w zakresie przeprowadzania i utrzymywania integracji systemów, sieci, aplikacji i danych. Daje to gwarancję stabilności i stałości pracy rozwiązań IT, które najlepiej działają w synergii. Realizujemy integrację systemów korzystając z następujących grup produktów: TIBCO, WebMethods, JBoss Data Virtualisation, API Gateway i PEGA – BPM.

Case studies
Zarządzanie jakością

Walidacja, kwalifikacja, bezpieczne procesy IT – zapewniamy „trójwymiarową” usługę 3Q, która pozwala naszym klientom z branż bio-tech, farmaceutycznej, automatyki przemysłowej, finansowej i IT, oferować produkty najwyższej jakości!

Nasz zespół to 30 inżynierów do spraw jakości. Naturalną cechą każdego z nas jest dbałość o jakość w każdym aspekcie życia. Od wielu zajmujemy się walidacją systemów skomputeryzowanych, walidacją techniczną, polegającą na kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń i procesów, jak również modelujemy i zarządzamy jakością procesów IT.

Nasi specjaliści wykonują projekty oparte na rozwiązaniach chmurowych, (IaaS, SaaS), bazach danych, systemach SAP i narzędziach wsparcia procesów GMP (testy ręczne i zautomatyzowane, dokumentacje oraz zarządzanie zmianą).

Dowiedz się więcej!

Case studies
Business Intelligence (BI)

Systemy BI umożliwiają sprawne rozpoznanie nowych możliwości biznesowych oraz oferują firmom wsparcie procesów decyzyjnych na różnych poziomach: od procesów operacyjnych aż po wdrażanie nowych strategii.

Zajmujemy się utrzymaniem i rozwojem systemów BI naszych Klientów w obszarach obejmujących: Data Mining, Data Warehouse, Data Mart, Planowanie i Analizy Predykcyjne oraz Budżetowe.

Nasi specjaliści wykonują projekty wykorzystujące kluczowe narzędzia raportowania: Oracle OBiEE, MsSQL Server Power Pivot, SAP Bussiness Objects, IBM Cognos, Tableau i inne.

Case studies
Blockchain

Blockchain to zdecentralizowana technologia umożliwiająca przeprowadzanie bezpośrednich transakcji internetowych w modelu peer-to-peer. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik kryptograficznych nie wymaga udziału podmiotów pośredniczących oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

TTMS oferuje implementacje blockchain na platformach Etherum, Hyper Ledger, EOS i HashGraph.

Case studies
OpenText Documentum

OpenText Documentum jest wiodącą platformą umożliwiającą cyfryzację i obieg dokumentów, a także zarządzanie procesami i przepływem pracy. Jest to najbardziej dojrzałe, elastyczne i skalowalne narzędzie ze wszystkich obecnie dostępnych na rynku.

Zajmujemy się implementacją silników Documentum, a także warstwy Documentum 2, będącej klientem OpenText Documentum operującym na zawartości sieciowej, służącym do tworzenia zamówień oraz zarządzania procesem w korporacjach na poziomie globalnym. Przeczytaj o OpenText Documentum.

Case studies

Nasi klienci

Kontakt

   Kontakt

   Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych
    
   Dane osobowe
   Serwis www.ttms.pl wymaga danych osobowych jedynie w przypadku chęci skontaktowania się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informujmy, iż:
   • Administratorem Twoich danych osobowych jest Transition Technologies – Managed Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-030) przy ul. Pawiej 55.
   • Odbiorcą Twoich danych osobowych są spółki z Grupy TT: Transition Technologies S.A., Transition Technologies PSC Sp. z o.o., Transition Technologies – Advanced Solutions Sp. z o.o., Promison Sp. z o.o., Transition Technologies - Software sp. z o.o.
   • Twoje dane osobowe będą przechowywane przez 3 lata
   • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem).
   • Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: …
   • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.
   • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego.
   Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu poza odpowiedzią na wysłane zapytanie i przekazaniem niezbędnych wyjaśnień i/lub materiałów. Formularz kontaktowy jest traktowany jako wstępny kontakt. Późniejsze konwersacje z poszczególnymi działami i członkami naszego zespołu będą prowadzone bezpośrednio za pomocą indywidualnych adresów e-mailowych.  
   Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych, reklamowych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować pliki cookie lub wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki.