Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark
09 czerwca 2022 | Marcin Kapuściński
Nasz duński oddział - od dziś oficjalnie TTMS Nordic

Dziś możemy oficjalnie ogłosić, że mamy swoje przedstawicielstwo w Danii.

Firma ConCor A/S, należąca do TTMS, zmieniła nazwę na TTMS Nordic. Dzięki znajomości rynku duńskiego i skandynawskiego oraz doświadczeniu projektowym, możemy realizować wspólne plany. TTMS Nordic koncentruje się na sprzedaży usług i realizacji projektów w oparciu o technologie i produkty takich vendorów jak Microsoft, Salesforce czy Adobe. Jej celem jest wspieranie skandynawskich firm w realizacji kompleksowych, ale też niestandardowych projektów. TTMS Nordic jest też ekspertem w zakresie metodyki Agile: Scaled Agile Framework (SAFe), pozwalającej na wydajne zarządzanie pracą zespołów w dużych organizacjach.

W październiku 2021 r. Transition Technologies MS przejęła pakiet większościowy duńskiej spółki ConCor A/S, specjalizującej się w sprzedaży usług IT dla dużych i średnich firm w regionie. Przejęcie spółki wpisuje się w strategię rozwoju TTMS w obszarze akwizycji zagranicznych.

Strona TTMS Nordic: www.ttmsnordic.dk

Profil TTMS Nordic na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ttmsnordic/