Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark
17 lutego 2023 | Marcin Kapuściński
TTMS laureatem "Diamentów Forbesa 2023"

W aktualnej sytuacji makroekonomicznej firmy nie mają łatwo. Ostatnie miesiące tworzą dla przedsiębiorstw nowe, ciągle mnożące się wyzwania, stając stawały się sprawdzianami stabilności, ale też elastyczności. Ci, którzy radzili sobie w tych warunkach najlepiej, zostali docenieni przez miesięcznik Forbes i znaleźli się w gronie „Diamentów Forbes 2023”. Po raz drugi z rzędu można tam znaleźć Transition Technologies MS.

Diamenty Miesięcznika FORBES to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów prowadzonych wśród polskich firm prywatnych. Lista opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe jak i wartość ich majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

W najnowszym, styczniowym numerze Forbesa można znaleźć artykuł na temat zalet modelu managed services. Tekst w wersji elektronicznej można znaleźć tutaj: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2023/ttms-outsourcing-it-optymalna-strategia-na-2023-rok/spsykrc