Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark
Michał Trojanowski

Business Development Manager

Zapytaj o ofertę

Projekty Adobe Experience Manager

Dostarczamy kompleksowe projekty wdrożeniowe, integracyjne i dostosowawcze oparte na platformie Adobe Experience Manager. Nasze multidyscyplinarne zespoły zajmują się całym cyklem życia projektu, począwszy od rozpoznania potrzeb klienta i projektu graficznego, poprzez realizację projektu, testy akceptacyjne i uruchomienie produkcyjne, aż po wsparcie po wdrożeniu.

Utrzymanie i rozwój portali
Adobe Experience Manager

Masz istniejące rozwiązanie, które nie działa tak, jakby Twoja firma tego oczekiwała? Twój dostawca nie dotrzymuje parametrów SLA? Sprawdź, jak nasz zespół utrzymuje i rozwija rozwiązania, które sami zbudowaliśmy oraz już istniejących, które przejęliśmy w utrzymanie od innych dostawców.

Adobe Experience Manager
outsourcing i body leasing

Chcesz zwiększyć moc zespołu Adobe Experience Manager w Twojej organizacji? Wesprzyj swój team naszymi konsultantami, korzystając z naszej oferty outsourcingu krótko- i długoterminowego. Weźmiemy pełną odpowiedzialność za projekt lub utrzymanie istniejącego rozwiązania, a to wszystko w ramach elastycznej współpracy, dostosowanej do potrzeb Twojej firmy – od prostego body leasingu i team leasingu po zaawansowane usługi zarządzane.

Doradztwo techniczne
Adobe Experience Manager

Skorzystaj z naszego doradztwa w zakresie architektury, audytu, optymalizacji technicznej rozwiązania - świadczonych przez naszych certyfikowanych, doświadczonych ekspertów – developerów i architektów Adobe Experience Manager.

Szkolenia produktowe
Adobe Experience Manager

Zwiększ kompetencje swoich pracowników w zakresie Adobe Experience Manager, począwszy od podstawowej wiedzy o budowaniu stron, aż po szczególne aspekty optymalnego i inteligentnego wykorzystania produktu. Nasi trenerzy przeprowadzają warsztaty w oparciu o interaktywne materiały szkoleniowe oraz indywidualne konsultacje.

Adobe Experience Manager
Content Entry

Zapewnij swojej firmie wsparcie naszych specjalistów w zakresie przygotowania i publikowania treści na stronach Adobe Experience Manager. Zaprojektujemy strukturę stron i układ graficzny na podstawie materiałów dostarczonych przez Twoją organizację, uwzględniając wytyczne brandbooka. Możesz nam powierzyć również wprowadzenie treści na strony Adobe Experience Manager i przygotowanie do publikacji.

Specjalizacje Utworzony w 2016 r. nasz zespół kompetencyjny Adobe Experience Manager, zdobył dziesiątki tysięcy godzin doświadczenia w pracy przy małych i dużych projektach na całym świecie. Pracowaliśmy przy globalnych przedsięwzięciach oraz na niewielkich, lokalnych stronach produktowych. Jesteśmy wszechstronni, ale są obszary, w których zdobyliśmy najwięcej doświadczenia i możemy być szczególnie pomocni.

Portale internetowe dla farmacji: portale dla lekarzy, pacjentów, portale produktowe

Adobe Experience Manager w chmurze

Integracje Adobe Experience Manager z Marketo, Campaign, Analytics i Salesforce

Integracje Adobe Experience Manager z systemami CIAM (Customer Identity Access Management)

Akceleratory, rozwiązania przyspieszające budowę stron

Certyfikaty Nasz zespół to ponad 70 konsultantów Adobe Experience Manager, z pełnym zakresem ról związanych z cyklem życia projektów IT i o różnym stażu pracy, począwszy od posiadających ogromne doświadczenie architektów i ekspertów, po młodych deweloperów o ogromnym potencjalne, zdobywających wiedzę w naszych wewnętrznych akademiach Adobe Experience Manager. Od lat z powodzeniem dostarczamy kompleksowe projekty i usługi oparte na Adobe Experience Manager.

Adobe Experience Manager Expert & Master certifications

Adobe Experience Manager Professional - Back-end Developer Phase I

Adobe Experience Manager Professional - Front-end Developer Phase I

Adobe Professional - Adobe Experience Manager Dev/Ops Phase I

Adobe Professional - Adobe Experience Manager Business Practitioner Phase I

Sales Accreditation & Tech Sales Pre-req

Adobe Certified Expert – Adobe Experience Manager Master Architect

Adobe Certified Expert – Adobe Experience Manager Lead Developer

Adobe Certified Expert – Adobe Experience Manager Developer

Adobe Certified Expert – Adobe Experience Manager Business Practitioner

Adobe Certified Expert - Adobe Experience Manager Dev/Ops Engineer

Szukasz wiedzy eksperckiej o Adobe Experience Manager? Zobacz naszych ekspertów w akcji i dowiedz się dlaczego warto zlecić nam projekty wdrożenia Adobe Experience Manager w Twojej firmie.

AEM okiem programisty

Posłuchaj naszego podcastu "Odkodowujemy IT" - oto jeden z odcinków na temat Adobe Experience Menagera.

Personalizacja na dużą skalę

Ile możesz osiągnąć dzięki zintegrowanym Adobe #AdobeExperienceManager i #Marketo?

AEM - legalny doping

Posłuchaj naszego podcastu "Odkodowujemy IT" - oto jeden z odcinków na temat Adobe Experience Menagera.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Michał Trojanowski

Business Development Manager

Twój e-mail

Twoja wiadomość

Captcha

captcha