Warsztat Cloud Native – migracja do Azure i Kubernetes

Zapisz się już teraz i zdobądź najbardziej pożądane kompetencje na rynku IT!

Bezpłatne warsztaty

Zapisz się na warsztaty!


O wydarzeniu:

Szkolenie porusza zagadnienia związane z nowym, coraz popularniejszym podejściem do tworzenia aplikacji - Cloud Native. Podczas spotkania omawiane jest przejście od tradycyjnego sposobu projektowania, tworzenia oraz wdrażania oprogramowania w kierunku rozwiązań bardziej nowoczesnych, opartych o najnowsze rozwiązania architektoniczne oraz filozofię DevOps. Jednym z istotnych elementów takiej migracji jest wybór odpowiedniej infrastruktury. Uczestnik webinaru dowie się, jak oferta chmury Azure może wspomóc proces migracji oraz jakie istnieją alternatywy, aby nawet skomplikowane systemy informatyczne zmodernizować celem wykorzystania wszystkich zalet utrzymywania aplikacji w chmurze.

Benefity dla uczestników szkolenia

 • Czym jest Kubernetes, Cloud Native i dlaczego jest to największy trend w rozwoju aplikacji

  Czym jest Kubernetes, Cloud Native i dlaczego jest to największy trend w rozwoju aplikacji

 • W jaki sposób technologie firmy Microsoft mogą pomóc w tworzeniu nowoczesnych aplikacji, które można łatwo skalować i zabezpieczać oraz jak wykorzystać dobre praktyki DevOps

  W jaki sposób technologie firmy Microsoft mogą pomóc w tworzeniu nowoczesnych aplikacji, które można łatwo skalować i zabezpieczać oraz jak wykorzystać dobre praktyki DevOps

 • Jak zmodernizować istniejące aplikacje przy minimalnych przerwach

  Jak zmodernizować istniejące aplikacje przy minimalnych przerwach

Adam Zięty

Lead Software Engineer

Z programowaniem komercyjnym związany od 2007 roku. Od początku przygody zawodowej związany głównie ze światem .NET. Framework ten wykorzystywał, implementując aplikacje na różne platformy: desktop, web oraz mobile. Od 2012 roku zgłębia możliwości chmury Azure, prowadząc zespoły programistów tworzących rozwiązania IoT.

Piotr Martyński

Azure Senior Developer

Blisko 11 lat w branży, od 2 lat w TTMS. Zaczynał jako programista Java. W czasie swojej kariery zawodowej stykał się również z Python i Javascript, ale specjalizuje się w .NET i technologiach chmurowych. Aktualnie prowadzi zespół budujący rozwiązania IoT w oparciu o technologie Microsoft Azure. W wolnym czasie interesuje się programowaniem funkcyjnym i rozwiązaniami cloud native.

Agenda warsztatów

 • 10:00-11:30

  Cześć I Strategia migracji aplikacji i architektura (skierowana do Szefów IT i Architektów)

 • 11:30-13:30

  Cześć II Warsztat praktyczny -Lab (skierowana do inżynierów Azure)

 • 13:30-14:00

  Sesja Q&A i podsumowanie

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Ta strona używa plików cookie w celach statystycznych, reklamowych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować pliki cookie lub wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki.