Warsztat Migracja do Microsoft Azure Case study z wdrożenia Microsoft Azure w dużej firmie z branży energetyki i ciepłownictwa

Zapisz się już teraz i zdobądź najbardziej pożądane kompetencje na rynku IT!

Bezpłatne warsztaty

Zapisz się na warsztaty!

[dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]


O wydarzeniu:

Podczas warsztatu omówimy jeden z przykładów wdrożenia i migracji aplikacji do chmury Microsoft Azure w dużej firmie
z branży energetyki i ciepłownictwa. Projekt został zrealizowany przez naszych architektów IT, którzy omówią go w formie case study. Temat przewodni będzie się nawiązywał do wyzwań biznesowo-technicznych związanych z tym wdrożeniem.


Pokażemy jak w praktyce przejść krok po kroku od architektury on - prem do chmury w firmie posiadającej rozbudowane procesy. Przejdziemy z Wami całą ścieżkę decyzji, które w finale doprowadziły do tego, że firma całkowicie zastąpiła infrastrukturę fizyczną architekturą Software as a Service (Saas).

W obszarze technicznym poruszymy następujące zagadnienia:

• Czy utrzymywać rozwiązanie „on-premise”? • Wybór dostawcy chmury i adopcja podejścia „Platform as a Service” • Prawo Conway’a w architekturze • Service Fabric vs Kubernetes, czyli co chmura ułatwia, a gdzie tworzy wyzwania? • Jak wybrać bazę danych? • Dostawca usług chmurowych nie wspiera mojej technologii? Co zrobić? • Wyzwania regionalne – jakie wyzwania mogą się pojawić przy wdrożeniu aplikacji rozproszonej geograficznie?

Chcemy aby warsztaty miały formę otwartej dyskusji, dlatego zachęcamy do przygotowania pytań związanych z zagadnieniami wdrożenia i migracji aplikacji do chmury Microsoft Azure. Chętnie podpowiemy Państwu jak najlepiej przygotować się na wdrożenia tego typu w Państwa firmach. Postaramy się także doradzić jakich błędów unikać aby w przyszłości tego typu procesy nie przysparzały niepotrzebnych wyzwań projektowych.

Adam Zięty

Lead Software Engineer

Z programowaniem komercyjnym związany od 2007 roku. Od początku przygody zawodowej związany głównie ze światem .NET. Framework ten wykorzystywał, implementując aplikacje na różne platformy: desktop, web oraz mobile. Od 2012 roku zgłębia możliwości chmury Azure, prowadząc zespoły programistów tworzących rozwiązania IoT.

Piotr Martyński

Azure Senior Developer

Blisko 11 lat w branży, od 2 lat w TTMS. Zaczynał jako programista Java. W czasie swojej kariery zawodowej stykał się również z Python i Javascript, ale specjalizuje się w .NET i technologiach chmurowych. Aktualnie prowadzi zespół budujący rozwiązania IoT w oparciu o technologie Microsoft Azure. W wolnym czasie interesuje się programowaniem funkcyjnym i rozwiązaniami cloud native.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami