arrow_backWróć do ofert pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy

Polska / praca zdalna

Oferujemy:

  • ciekawe i wymagające projekty
  • dostęp do najnowszych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • ścisła współpraca z biznesem w celu identyfikacji jego potrzeb
  • zbieranie i analiza wymagań
  • tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej
  • współpraca z developerami oraz testerami
  • zapewnianie prawidłowej komunikacji pomiędzy IT i biznesem
  • praca w zespole projektowym działającym w metodykach zwinnych

  • min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość narzędzi Enterprise Architect (BPMN, UML)
  • doskonałe umiejętności komunikacji i dojrzałość biznesową
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.