arrow_backBack to job offers

Business Analyst – Salesforce

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zapewnienie efektywnego przebiegu procesów: projektowania, developmentu, walidacji i wsparcia zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta
  • Codzienna współpraca z Product Ownerem oraz przedstawicielami biznesu w zakresie zabierania wymagań
  • Budowanie bazy wiedzy na temat istniejącego środowiska analitycznego
  • Prowadzenie rozmów z Product Ownerami (klientami) mających na celu sporządzenie propozycji rozwiązania istniejących problemów biznesowych
  • Identyfikacja możliwości analitycznych i przygotowywanie tzw. proof of concept dla nowych projektów, nowych KPI czy możliwości wdrożenia automatyzacji
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny, ścisła współpraca z Developerami Qlik w celu stworzenia/utrzymania/poprawienia raportów, dashboardów i przyjętych rozwiązań
  • Pełnienie roli SPOC dla klienta w zakresie dodatkowych pytań, ustaleń dotyczących rozwiązań technicznych, wdrażania usprawnień i optymalizacji, a także rozwiązywania problemów

  • 5+ lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku obejmującym zbieranie wymagań biznesowych (w zakresie analityki) oraz przekładanie ich na wymagania techniczne
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z SFDC oraz Einstein Analytics (wydobywanie danych, tworzenie raportów, edycja istniejących dashboardów)
  • Umiejęntność biegłego posługiwania się programem MS Excel w zakresie analizy danych
  • Znajomość Orcale PL/SQL – umiejętność pisania/edycji zapytań i procedur
  • Doświadczenie i dobre zrozumienie procesów ETL (doświadczenie bądź wiedza z zakresu narzędzia KNIME będzie dodatkowym atutem)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.