arrow_backWróć do ofert pracy

Devops Engineer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B).
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Bogaty pakiet benefitów.

Twoje zadania:

  • Budowa, rozwój oraz dalsze utrzymanie środowiska wytwórczego i symulacyjnego.
  • Udział w badaniach i instalacji oprogramowania w środowisku produkcyjnym
  • Uruchomienie i utrzymanie procesu automatycznego budowania systemu.
  • Doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i konfiguracji systemów operacyjnych.
  • Bieżące utrzymanie repozytoriów oraz systemów wspomagających.
  • Zapewnienie dostępu zdalnego do środowiska wytwórczego i jego bezpieczeństwa

  • Powyżej 2 lat doświadczenia jako DevOps.
  • Doświadczenie z systemami operacyjnymi Linux oraz Windows.
  • Doświadczenie w procesach CI/CD (Jenkins, Git, GitLab lub podobne).
  • Znajomość JIRA, Confluence.
  • Doświadczenie w wirtualizacji VMWARE.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.