arrow_backWróć do ofert pracy

Frontend Developer [rekrutacja online]

Białystok

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w szerokim zakresie.
  • Praca przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii.
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej.
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów.
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazna atmosfera pracy.

Twoje zadania:

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami.
  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Angular
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość: Angular
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowych projektach.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.