arrow_backWróć do ofert pracy

Inżynier Baz Danych SQL

Warszawa

Oferujemy:

  • ciekawe i wymagające projekty
  • dostęp do najnowszych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • administracja i utrzymanie baz danych Oracle (11 oraz wyższe)
  • odpowiedzialność za przeprowadzanie backupów oraz storage
  • praca w środowisku systemowym Linux oraz Microsoft Windows
  • udział w interesujących prowadzonych w ramach zespołu

  • min. 3-letnie doświadczenie w administrowaniu bazami danych Oracle
  • doświadczenie w pracy z produktami Oracle (m.in.: Real Application Cluster oraz Automatic Storage Management)
  • znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Microsoft Windows
  • mile widziana certyfikacjaw obszarach: Oracle DB Administrator (12c, 11g), Oracle DB 12c Maximum Availability Certified Expert, Oracle DB Performance and Tuning 2015 Certified Implementation Specialist
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.