arrow_backBack to job offers

Księgowa/y

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Świetną atmosferę
  • Dodatkowe benefity

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych, kontrola faktur zakupowych spółki TTMS oraz jej spółki córki w Malezji
  • Współpraca z biurem księgowym w Malezji – weryfikacji dokumentów
  • Przygotowywanie płatności oraz kontrola spływu należności
  • Kontrola dokumentów w zakresie podatku u źródła
  • Udział w konsolidacji sprawozdań
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby kierownictwa
  • Prowadzenie niezbędnych ewidencji
  • Rozwiązywanie napotkanych problemów zgodnie z przyjętymi procedurami – stały kontakt z klientami oraz pracownikami Spółek
  • Wsparcie procesu obiegu i archiwizacji dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie kierunkowe z obszaru Finansów/Rachunkowości
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Ugruntowana wiedza z zakresu podatków i rachunkowości
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność współpracy w zespołach rozproszonych (biura w Polsce i na świecie)
  • Mile widziane: znajomość MSSF/MSR

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.