arrow_backBack to job offers

Professional Project Manager

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Praca w projekcie związanym z Supply Chain – planowanie produkcji
  • Współpraca z Business Project Managerem, Product Ownerem oraz zespołem projektowym
  • Rozwiązywanie ograniczeń, problemów i utrudnień w realizacji projektu
  • Kierowanie identyfikacją, ustalaniem priorytetów, zarządzaniem, monitorowaniem i rozwiązywaniem problemów związanych z projektem

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy związanej z tworzeniem oprogramowania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w koordynowaniu zespołów projektowych i zarządzaniu projektami informatycznymi o zasięgu lokalnym/globalnym
  • Znajomość metodyk zwinnych (Agile: Scrum, Kanban)
  • Znajomość narzędzi SNOW i Jira
  • Silne umiejętności przywódcze i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.