arrow_backBack to job offers

Professional Service Manager

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Wspomaganie zespołów IT w efektywnym procesowaniu zgłoszeń
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi, ustalanie priorytetów i harmonogramu prac
  • Zarządzanie problemami oraz incydentami
  • Tworzenie, monitorowanie i raportowanie kompleksowego zestawu wskaźników i KPI opartych na dostarczanych usługach
  • Koordynacja bieżących projektów i wdrożeń

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dostarczaniu usług IT Service Management (ITSM) i koordynacji procesów
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnego cyklu operacji IT
  • Znajomość metodyki PMI (preferowana potwierdzona certyfikatem PMP)
  • Dobra znajomość Jira i Agile/Scrum framework
  • Znajomość technologii chmurowych, najlepiej AWS, API, mikroserwisów
  • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia i pragmatycznego rozwiązywania problemów
  • Płynną znajomość języka angielskiego (co najmniej C1)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami