arrow_backBack to job offers

Professional UX/ UI Designer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie łatwych do wykonania makiet lo-fi klikalnych prototypów funkcji komponentów systemu
  • Przygotowywanie makiet i prototypów aplikacji
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów z UX
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako UX/UI Designer
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z użytecznością systemów/aplikacji
  • Możliwość wsparcia zespołu w zakresie wdrażania procesów UCD w organizacji
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi oraz technik projektowania interfejsów
  • Doświadczenie w pracy w środowisku SCRUM
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami