arrow_backWróć do ofert pracy

Senior DWH/BI Developer [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Projektowanie struktury hurtowni danych
  • Tworzenie i rozwijanie modeli baz danych
  • Przygotowywanie raportów biznesowych
  • Analiza i optymalizacja procesów ETL-owych dotyczących hurtowni z dużym wolumenem danych
  • Wykorzystanie narzędzi BI do analizy i wizualizacji danych
  • Tworzenie i obsługa procesów ETL
  • Administrowanie całym rozwiązaniem (w tym analiza i rozwiazywanie bieżących problemów)

  • 5+ lat doświadczenia w projektowaniu i obsłudze hurtowni danych
  • doświadczenie w pracy z komponentami Microsoft SQL Server: SSIS, SSRS, Multidimensional & Tabular SSAS
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu funkcji, procedur i zapytań Transact SQL
  • Doświadczenie w pisaniu złożonych, wysoce zoptymalizowanych zapytań do dużych zbiorów danych za pomocą T-SQL, PL/SQL
  • Podstawową wiedzę na temat tworzenia raportów oraz dashboardów za pomocą Power BI/Qlick/Tableau
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wiedzę na temat modelowania danych oraz developmentu procesów ETL
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji technicznych oraz identyfikowaniu problemów związanych z kodem
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków: Python, R
  • Doświadczenia z technologią Azure (Azure SQL DB, Azure SQL DW)
  • Doświadczenie z narzędziem Snowflake

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.