arrow_backBack to job offers

Senior Tableau Developer

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Opracowanie nowego dashboardu do monitorowania i zarządzania kosztami platformy Snowflake
  • Rozszerzenie istniejących dashboardów o nowo udostępniane platformy i usługi danych

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy z Business Objects XI (Web Intelligence, Desktop Intelligence, Crystal Reports, Xcelcius
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania Tableau (Tableau Desktop)
  • Szeroką wiedzę na temat koncepcji hurtowni danych
  • Bardzo dobrą znajomość modelowania danych i modelowania hurtowni danych
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Dobrą znajomość języka SQL
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • 5+ lat doświadczenia w co najmniej jednym z następujących narzędzi do raportowania: Tableau, Tibco Spotfire SSRS, SAP BO

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.