arrow_backBack to job offers

Senior UX Designer

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie makiet hi-fi
  • Współpraca z zespołami developerskimi
  • Prowadzenie ewaluacji użyteczności
  • Definiowanie strategii UX dla projektu i portfolio produktów

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze UX
  • Doświadczenie pracy z Sketch lub Figma.com
  • Znajomość różnorodnych metod warsztatowych (np. Design Thinking, Design Sprint, Customer Journey Mapping)
  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Biegłą znajomość j. angielskiego
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.