arrow_backWróć do ofert pracy

Specjalista ds. Marketingu [REKRUTACJA ONLINE]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę – u nas naprawdę taka jest 🙂
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy i realizacja wyznaczonych w niej celów w ramach działań zespołu marketingowego
  • Tworzenie, planowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz wizerunkowych w Polsce i za granicą mających m.in. na celu generowanie leadów
  • Tworzenie mediaplanu i planu budżetowego w skali rocznej
  • Poprawa funkcjonalności i optymalizacja obecnych działań marketingowych firmy
  • Analiza skuteczności narzędzi marketingowych w obszarze działalności firmy
  • Przygotowywanie i redagowanie tekstów wykorzystywanych na stronie www, artykułów w mediach społecznościowych oraz treści w materiałach drukowanych
  • Współpraca z agencją PR

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu B2B w branży IT/nowoczesnych technologii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i realizację celów zawodowych
  • Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych poza Polską (mile widziane doświadczenie z Niemcami, Wielką Brytanią, Skandynawią, USA)
  • Doświadczenie z narzędziami do wsparcia marketingu i generowania leadów, zorientowanie na pracę z danymi i w oparciu o dane
  • Znajomość Salesforce (Mile widziane)
  • Znajomość trendów i technik promocji w mediach interaktywnych (Internet, mobile, nowe technologie)
  • Inicjatywę w proponowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Entuzjazm, kreatywność i nastawienie na rozwój
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz prowadzenia wielu projektów jednocześnie

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami